ÜRÜNLER & ÇÖZÜMLER - MOBİL İŞ ÇÖZÜMLERİ
Yöneticiler ve çalışanlar için yeni bir esneklik ve işlevsellik düzeyiyle müşterileriniz ile daha etkin ilişkiler sağlayarak şirketinizi başarıya taşıyabilir. Geliştirdiğimiz kullanıcı ara yüzünün sadeliği sayesinde satış ekibiniz kısa süre de tam verimle kullanmaya başlayacaktır.

Gelişmiş ses ve veri içeren gerçek cep boyutunda dayanıklı el terminali Motorola MC55, cep boyutunda mobil cihazlara yeni bir işlevsellik ve esneklik düzeyi getirir. Motorola'nın en küçük ve en hafif dayanıklı kurumsal dijital asistanı olan MC55, cep telefonu, mobil bilgisayar, barkod tarayıcı, kamera, çağrı cihazı ve mobil bilgisayarın gücünü gerçek tüketici stiline ve ergonomisine sahip dayanıklı iş sınıfı cihazla birleştirir. MC55, mobil çalışan, iş uygulaması ve BT gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Son derece esnek olan bu ürün ailesi, hem kurum yerleşkesinin içindeki hem de dışarıda sahadaki mobil çalışanlara görevleri düzenlemek,verimliliği artırmak ve müşteriye yanıt verme sürelerini ve müşteri hizmet düzeylerini geliştirmek için gereken ses ve veri hizmetlerini sunar. Geniş aksesuar dizisi, iş uygulamalarınızın benzersiz gereksinimlerine göre MC55'in kolayca özelleştirilmesine olanak verir. Ayrıca kurumsal dayanıklılık, yönetilebilirlik, güvenlik ve lçeklenebilirlik sayesinde, Motorola MC55 en zorlu BT ilkelerinizi ve zorunluluklarınızı kolayca karşılar. Yazılımın Mikro ve ETA muhasebe programları ile tam entegrasyonu sağlanmıştır.