KURUMSAL - GRUP ŞİRKETLERİ
  TETAŞ İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş.

1982 yılında kurulmuştur. Tekstil, konfeksiyon, ayakkabı, etiket makineleri ve yedek parçalarının satışını yapmakta ve teknik servis hizmeti vermektedir.
2002 yılından beri TEMAT KIRTASİYE BÜRO EKİPMANLARI TEKS. SAN. VE TİC. A.Ş. olarak faaliyet gösteren Kırtasiye Satış Grubu 2009 Aralık ayından itibaren TETAŞ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. olarak, Kırtasiye ve ofis ürünleri konusunda hem kendi markaları ile hem de uluslararası markalarla sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.
1990 yılında kurulan TESAN MAKİNE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. 2009 Aralık ayından itibaren TETAŞ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. olarak, ulusal ve uluslararası pazarlar için kesimhane makineleri imalatı yapmaya devam etmektedir.
     
  VENÜS GİYİM SAN. VE TİC. A.Ş.

1982 yılında kurulmuştur. Hazır giyim üretimi yapmakta ve üretiminin tamamını uluslararası pazarlara sunmaktadır.
     
  TET SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ A.Ş.

1986 yılında kurulmuştur. Sigorta hizmetleri vermektedir.
     
  TEMA LOJİSTİK VE DESTEK HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

2008 yılında kurulan Tema Lojistik, Tesis Yönetimi (Facility Management) başta olmak üzere çok çeşitli alanlarda başta Tetaş grup firmalarına olmak üzere her türlü destek hizmetleri vermektedir. Faaliyet alanları arasında aşağıdaki başlıklar sıralanabilir;Temizlik hizmeti, Güvenlik ve Resepsiyon/Karşılama Hizmeti, Bina Bakım ve Onarım Hizmeti (teknik, inşaat, yeşil alan, dış cephe….), Call Center / Santral hizmeti, İnsan kaynakları ve Personel İşlemleri, Seyahat, Vize ve Konaklama organizasyonu, Kalite Çalışmaları ve Patent İşlemlerinin Takibi, İş Güvenliği çalışmaları, Doktor ve Revir hizmeti (muayene ve müdahale işlemleri), Firma çalışanlarının çocuklarına yönelik gündüz bakımevi hizmeti, Grup firmalarının resmi kurumlar ile ilgili tüm idari işler faaliyetleri, Ticari olan ve olmayan yurt içi mal alımları, Catering hizmeti (grup firmaları ve 5 adet dış firmaya verilen hizmet),Büfe ve Restoran işletmeciliği (4 adet Büfette işletmesi),Grup firmalara araç havuzundan binek araç tahsisi organizasyonu, Araç takip sisteminin kontrol ve takibi,Ticari mal sevkiyat organizasyonu, Depo Yönetimi, Bilgi Sistemleri ve altyapı çalışmaları (IT), Personel Servisi organizasyonu, Grafik tasarım faaliyeti, Özel organizasyonlar (kokteyl, personel motivasyon faaliyetleri, fuarlar vs.), Muhasebe hizmeti.
     
  TEPAŞ TEKSTİL PAZARLAMA A.Ş.

1993 yılında kurulmuştur. Ulusal ve uluslararası pazarlar için triko üretimi yapmaktadır.
     
  TETAŞ-ROM SRL.

2001 yılında kurulmuştur. Konfeksiyon makineleri, yedek parça ve aksesuarları satışını yapmaktadır.
     
  TEC TEKSTİL DOKUMA BASKI MATBAA ETİKET SAN. VE TİC. A.Ş.

2002 yılında gruba katılmıştır. Dokuma ve baskı etiket üretimi yapmaktadır.
     
  TEKBES TEKSTİL MAKİNE BÜRO EKİPMANLARI SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş.

2003’de kurulmuştur. Kendinden yapışkanlı sanayi etiketleri üretimi yapmaktadır. Ayrıca, tekstil, konfeksiyon, ayakkabı, etiket makineleri ve yedek parçalarının satışını gerçekleştirmektedir.
     
  YATIRIM FİNANSAL KİRALAMA A.Ş.
Leasing ve faktöring şirketi 2004’de kurulmuştur.
     
  STRATEJİ FACTORİNG HİZMETLERİ A.Ş.

Leasing ve faktöring şirketi 2004’de kurulmuştur.
     
     HEMEN TESLİM AL

E-Ticaret Sitesi.